0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Pulsar Digisight Ultra N455 LRF tēmēklis

  • Ražotājs: Pulsar
  • Produkta kods: 76628X
  • Pieejamība: Ir pieejams
  Garantija 2 gadi

  1,300.00€
  Optiskās īpašības:
  Palielinājums: 4.5 ... 18 x (x4 zoom)
  Lēcas diametrs (mm): F50/1.2
  Minimālais fokusēšanas attālums (m): 5
  Maksimālais darbības attālums (m): 500
  Acs reljefs (mm): 50
  Dioptriju regulēšana: -2.5 / +5
  Redzes lauks, horizontāli * vertikāli (grādos): 6.2 x 4.7
  Iebūvēts IR izgaismotājs
  Tips/ IR viļņa garums, nm: LED / 940
  Darbības diapazons: Neredzams
  Darbības īpašības
  Klikšķa diapazons H/V, mm@100m: 2000 / 2000
  Ārējās strāvas padeve (volti): 5V - USB
  Aizsardzības līmenis (IP kods): IPХ7
  Atsitiena izturība (uz ieroča), (džouli): 6000
  Enerģijas padeve (V): 3.1 - 4.2
  Darbības temperatūra (°C): -25 ... +50
  Akumulatora darbības ilgums (stundās): 8
  Akumulatora tips: Li-Ion Battery Pack IPS 7A
  Elektroniskās īpašības
  Ekrāna tips / izšķirtspēja (pikseļi): AMOLED 1024x768
  Sensora tips / izšķirtspēja (pikseļi): CMOS 1280x720
  Video ierakstītājs
  Video izšķirtspēja (pikseļos): 1024x768
  Attēla izšķirtspēja (pikseļos): 1024x768
  Video / attēla formāts: .mp4 / .jpg
  Iebūvēta atmiņas karte: 16 Gb
  Wi-Fi kanāls
  Frekvence: 2.4GHz
  Standards: 802,11 b/g/n
  Uztveršanas diapozons (m): 15
  Vispārīgi
  Izmēri, mm: 370 x 142 x 74
  Svars (kg): 0.83
  Garantija: 3 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  Soma:
  Tīrīšanas lupatiņa:
  Akumulatora lādētājs:
  USB kabelis:
  Papildu akumulatora tvertne:
  Lietotāja rokasgrāmata:
  Lēcu tīrāmā lupatiņa:
  Bateriju konteinera soma:

  Iebūvēts lāzera tālmērs

  Īpaši precīza šaušana pieprasa zināt attālumu. Iebūvētais lāzera tālmērs ļauj izmērīt attālumu ar divu režīmu palīdzību – viena objekta mērīšana un skenēšanas. Tālmērs nodrošina precizitāti līdz +/- 1 metram. Ja ainava, kur izmantojat ierīci ir mainīga, iesakam izmantot mērīšanas režīmu THD (True Horizontal Distance) – šajā režīmā tālmērs ņem vērā šāvēja augstuma leņķi attiecībā pret mērķi (AoE, tiek parādīta arī tā vērtība uz ekrāna), aprēķina patieso horizontālo attālumu līdz objektam.

  Redzamības diapazons naktī: pārsniedz 500 m

  Augsta jutība naktī, augstas izšķirtspējas displejs un sensors, plaša spilgtuma un kontrasta iestatījumu izvēle, kvalitatīva ātrdarbīga optika, liels palielinājums un iebūvēts jaudīgs infrasarkanais piegaismotājs darbībai pilnīgā tumsā, padara Digisight Ultra par ideālu rīku mežacūkas, brieža vai aļņa pamanīšanai 450–550 metru attālumā.

  Augstas izšķirtspējas (HD) sensors

  Ļoti jutīgais CMOS sensors ar 1280×720 HD izšķirtspēju nodrošina ļoti skaidru attēlu ar precīzu detaļu atveidi.

  Uzlabota jutība naktī

  Digisight Ultra izmanto patentētu programmatūru, jaunākās elektronikas detaļas un signāla apstrādes algoritmus, kas ļauj nodrošināt vienu no nozarē augstākajām jutības vērtībām infrasarkano staru spektrā (nakts jutība). To visu apvienojot, rodas ierīce, kas pasīvajā režīmā nevainojami darbojas dziļā krēslā, pat naktī, neieslēdzot IR apgaismojumu. Augsta jutība diapazonā no 900 līdz 950 nm ļauj izmantot Digisight Ultra digitālos tēmēkļus ar neredzamiem infrasarkanajiem piegaismotājiem.

  Triecienizturīgs magnija sakausējuma korpuss

  Izturīgs un viegls magnija sakausējuma korpuss ir paredzēts, lai izturētu liela kalibra ieročus. Paaugstināta konstrukcijas stingrība samazina vibrācijas šāviena laikā un palielina balistiku, savukārt magnija sakausējuma īpašības palīdz nodrošināt labāku siltuma izkliedi.

  Režīms “Attēls attēlā” (Picture in Picture, PiP)

  Šis režīms uzlabo precizitāti, parādot tēmekļa tīkla apgabala palielinātu attēlu displeja augšdaļā. PiP izmanto tikai 10 % laukuma, un skata lauks paliek virtuāli neaizsegts vienlaicīgai PiP and FOV (redzes lauka) skatīšanai.

  Maināms palielinājums no 4.5x līdz 18x

  Digisight Ultra piedāvā gan optisko palielinājumu, gan 4x digitālo tālummaiņu diapazonā no 4.5x līdz 18x. Tālummaiņu iespējams mainīt uzreiz pa 2x soļiem vai 0.1x, lai iegūtu patiesi optimālu, pielāgotu redzes lauku.

  Unikāla B-Pack barošanas sistēma

  Digisight Ultra LRF aprīkots ar progresīvu autonomu B-Pack barošanas bloku, kas sastāv no ātri nomaināma, vairākkārt uzlādējama IPS 7A, 6.4 Ah akumulatora, kas paredzēts nepārtrauktai lietošanai vairāk nekā 6 stundas.

  Pilnībā ūdensdrošs

  Ūdensnecaurlaidības klase IPX7 ļauj efektīvi izmantot Digisight Ultra mitrumā, pat stipra lietus laikā, sniegā un vienu metru zem ūdens līdz 30 minūtēm (standarts IEC 60529).

  Iebūvēts video un skaņas ierakstītājs

  Fotoattēlu un video uzņemšana ir nevainojama, izmantojot Digisight Ultra iebūvēto video rakstītāju. Fotoattēlu un video saturs tiek saglabāts iekšējā atmiņā un to var viegli pārsūtīt uz datoru/klēpjdatoru, izmantojot vadu savienojumu, vai bezvadu režīmā uz jūsu viedtālruni vai planšetdatoru, kurā darbojas ar operētājsistēmu iOS un Android saderīga lietotne Stream Vision.

  Platleņķa okulārs

  400. sērījā izmantots sarežģīts platleņķa sešu objektīvu okulārs, kura redzes lauks palielinājies par 20%, salīdzinot ar iepriekšējo Digisight Ultra modeli. Apvienojumā ar HD kvalitātes AMOLED displeju, okulārs nodrošina bagātīgu un dziļu attēla uztveri.

  Atjaunojama programmatūra

  Lai pārbaudītu atjauninājums un instalētu jaunu programmaparatūru, ir nepieciešams viedtālrunis un bezmaksas aplikācija StreamVision, kā arī piekļuve internetam. Atjauninājumi ļauj lietotājam saņemt jaunas funkcijas un labojumus savai ierīcei.

  Augsta kalibra atsitiena pretestība: 12. kalibrs, 9,3×64, .375 H&H

  Digisight Ultra digitālajiem tēmēkļiem ir augsta triecienizturība, kas ļauj izmantot liela kalibra medību šautenes, piemēram, 9,3×64, .30–06, .300, .375. u. c., kā arī gludstobra un airsoft pneimatiskos ieročus.

  Neredzams infrasarkanais piegaismotājs

  Digisight Ultra N455 ir aprīkots ar lielas intensitātes, noņemamu un nepamanāmu 940 nm infrasarkano piegaismotāju, kas darbojas “neredzamajā” diapazonā. Trīs pakāpju regulēšanas iespēja ļauj panākt teicamu infrasarkano izgaismojumu virtuāli jebkurā vidē.

  Mērogojami ballistiskie tēmēkļa tīkli

  Ballistiskie tīkliņi tiek mērogoti proporcionāli tēmēkļa palielinājuma izmaiņām, līdzīgi kā tīkliņi, kas novietoti optisko tēmēkļu pirmajā fokusa plaknē. Tīkliņu daļu leņķa izmēri nemainās visos palielinājumos, kas ļauj ātri izmērīt attālumu un pielāgot, šaujot dažādos diapazonos.

  Ātrs ierīces ieslēgšanās laiks

  Digisight Ultra LRF ieslēdzas trīs sekunžu laikā pēc ON pogas nospiešanas.

  Programmatūras jutīguma uzlabošanas algoritms SumLight

  Funkcija SumLight palielina sesnora jutīgumu, kas naktī, vājā apgaismojumā ļauj veikt pasīvu novērošanu (ar izslēgtu IR). Programmatūra automātiski aktivizē algoritmus (piemēram, bakus esošo pikseļu signālu summēšana, kadru pievienošana), tādējādi palielinot jutīgumu, vienlaikus saglabājot pietiekamu attēla kvalitāti.

  Plašs darbības temperatūru diapazons (-25...+50 °C)

  Digisight Ultra tēmēkļi ir efektīgi lietošanai zemā temperatūrā (līdz -25 °C). Sala izturīgs AMOLED displejs piedāvā ātru reakcijas ātrumu un nodrošina skaidru attēlu, vērojot pat ātri kustīgus objektus.

  10 tīkliņa formas 6 krāsu režīmos

  Tīkliņš ir elektronisks un vienmēr atrodas vienā plaknē ar mērķi. Digisight ir desmit dažādu formu un funkciju tīkliņi (tieša šaviena veida, ballistiski, pielāgojami un regulāri), visi pieejami sešās krāsās.

  5 atsevišķi šaušanas profili / 50 attālumi

  Nulles iestatījumi tiek saglabāti šaušanas profilā. Digisight Ultra N455 tēmēklis ļauj lietotājam izveidot līdz pieciem šaušanas profiliem dažādām ieročiem un patronām. Katrā profilā var būt līdz 10 nulles attālumiem.

  Sāniskas sasveres un pacēluma leņķa sensors

  Iebūvēts akselerometrs / žiroskops uzlabo precizitāti, precīzi identificējot slīpumu un leņķus, kas lielāki par 5°, ar bultiņu, kas norāda sānu slīpuma virzienu un pakāpi. Palielināti leņķi tiek parādīti ar papildu bultiņām. Turklāt tēmēkli var iestatīt uz automātisku izslēģsanu, kad tas atrodas ne-šaušanas pozīcijā. Vienības darbību var atspējot, ja vertikālais leņķis ir lielāks par 70° vai horizontālais leņķis ir lielāks par 30°.

  Precīza tālummaiņas “piešaušana”

  Lietotājs var “piešaut” digitālo tēmēkli ar pamata palielinājumu vai ar tālummaiņu, klikšķa vērtībai samazinoties, kad palielinās tālummaiņas vērtība. Maksimālajā palielinājumā tēmēkļa tīkla solis ir mazāks par 0,1 MOA. Mērķēšanas punkts ir stabils visā palielinājuma diapazonā.

  Palielināts tīkliņa regulēšanas diapazons (2m attālumā 100m)

  Tīkliņa vertikālais un horizontālais pārvietošanās attālums ir divi metri 100 m attālumā – vidēji par 25% vairāk nekā iepriekšējos Pulsar modeļos. Paaugstināts tīkliņa pārvietošanas diapazons ļauj nullei tuvās un tālās distancēs uzstādīt tēmēkli uz ieročiem, izmantojot patronas ar stāvu ballistisko trajektoriju, nemainot stiprinājumus un sliedes.

  StreamVision lietotne, attālināti lietošana un tiešraides straumēšana, izmantojot viedtālruni

  Izmantojot bezmaksas iOS un Android saderīgo, StreamVision lietotni, Digisight Ultra izveido savienojumu caur Wi-Fi moduli, lai reāllaikā ļautu attēlus un video pārsūtīt uz viedtālruņiem un citām bezvadu ierīcēm, straumēt kadrus YouTube un citās tiešsaistes platformās (atkarībā no modeļa) un pat ļauj izmantot viedtālruni kā tālvadības pulti tēmēklim.

   

  Kronšteins nav iekļauts tēmēkļa komplektācijā!

   
  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!