0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Pulsar Helion 2 XQ50F termokamera

  • Ražotājs: Pulsar
  • Produkta kods: 77397
  • Pieejamība: Ir pieejams
  Garantija 2 gadi

  2,490.00€
  Optiskās īpašības:
  Objektīvs: F50/1.0
  Palielinājums: 4.5 ... 18x (x4 zoom)
  Maksimālais darbības attālums (m): 1800
  Pikseļa izmērs (µm): 17
  Acs reljefs (mm): 15
  Izejas objektīvs (mm): 5
  Dioptriju regulēšana: ± 5
  Redzes lauks uz 100 m (m): 13 х 9.8
  USB savienojums: Micro USB type-C
  Redzes lauks, horizontāli * vertikāli (grādos): 7.5 x 5.6
  Mikrobolometrs:
  Ekrāna tips / izšķirtspēja (pikseļi): AMOLED 1024 x 768
  Mikro-bolometra displeja izšķirtspēja, (pikseļi): 384 x 288 pix. @ 17 µm (NETD <40 mK)
  Mikrobolometra tips: Uncooled
  NETD, mK <40
  Kadru maiņas ātrums (Hz): 50
  Darbības īpašības
  Iebūvēta atmiņas karte, Gb: 16
  Ārējās strāvas padeve (volti): Micro USB type-C (5 V)
  Kapacitāte (mAh): 6400
  Enerģijas padeve (V): 3.0 - 4.2
  Darbības temperatūra (°C): - 25 … +50
  Akumulatora darbības ilgums (stundās): 9
  Akumulatora tips: Li-Ion Battery Pack IPS7
  Ūdensizturība:
  Aizsardzības līmenis (saskaņā ar IEC 60529) IPX7
  Īpašas iezīmes
  Vītņots savienotājs
  Video ierakstītājs
  Video izšķirtspēja (pikseļos): 1024 x 768
  Attēla izšķirtspēja (pikseļos): 1024 x 768
  Video / attēla formāts: .mp4 / .jpg
  Wi-Fi kanāls
  Frekvence: 2.4GHz
  Standards: 802.11 b/g/n
  Uztveršanas diapozons (m): 15
  Vispārīgi
  Izmēri, mm: 226 x 55 x 58
  Materiāls Magnija sakausējums
  Svars (kg): 0.5
  Garantija: 3 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  Soma:
  Rokas siksna:
  Akumulatora lādētājs:
  USB kabelis:
  Lietotāja rokasgrāmata:
  Lēcu tīrāmā lupatiņa:

  Ļoti jutīgs termālās attēlveidošanas sensors

  Termālās attēlveidošanas sensors ar NETD 40mK nodrošina nevainojamu detaļu atpazīšanu pat vissmagākajos laika apstākļos, kad zems temperatūras kontrasts. Mazākās temperatūras atšķirības būs skaidri redzamas arī nokrišņu, miglas vai aukstu rīku laikā.

  Jauns, uzlabots objektīvs

  Termālās attēlveidošanas optikas īpašībām ir izšķirošā nozīme, lai spētu uztvert pat zemāko temperatūru. Izmantojot Helion 2 XQ38F (F35/1.0) un Helion 2 XQ50F (F50/1.0) ātro objektīvu un ļoti jutīgo sensoru tiek panākta vislabākā vērošanas kvalitāte. Helion 2 XQ modeļi lietotājiem sniedz vislabāko kvalitāti, detalizētākus un ļoti kontrastainus attēlus vienmēr, pat lietus un miglas laikā, kad novērojumu lauka temperatūras kontrasti ir viszemākie.

  Pilnu krāsu, HD AMOLED displejs

  Janais 1024x768 HD AMOLED displejs ir ar uzlabotu krāsu atveidojumu, daudz energoefektīvāks, piedāvā augsta kontrasta attēlus un ātri veido attēlu, kā arī nodrošina skaidrus un gludus attēlus, vērojot tos gan kustībā, gan aukstos apstākļos.

  Image Boost tehnoloģija

  Pulsar patentētā Image Boost tehnoloģija sastāv no programmatūras algoritmiem, kas izstrādāti, lai palielinātu attēla skaidrību un kopējo attēla detalizāciju. Image Boost nodrošina asāku, detalizētāku redzes lauku un uzlabotas objekta identifikācijas iespējas.

  Palielinātas izturības magnija sakausējuma korpuss

  Vieglais magnija sakausējuma korpuss izceļas ar augstu strukturālo izturību kā arī izturību pret ārējām mehāniskām un klimatiskām slodzēm. Korpusa materiāls efektīvi noņem un izkliedē elektronikas radīto siltumu, nodrošinot termokameras darbības stabilitāti un saglabā augstas kvalitātes attēlu arī ilgstošos novērojumos.

  Mainīga digitālā tālummaiņa

  Digitālā tālummaiņa līdz 8x nodrošina uzlabotu fokusu un vispārēju mērķa atpazīšanu ievērojamā attālumā.

  Uztveres diapazons līdz 1800 metriem

  Jaudīgs objektīvs, kopā ar profesionālas kvalitātes termālās attēlveidošanas sensoru ar NETD 40mK, nodrošina izcilas noteikšanas spējas. Standarta 1,8m augstu objektu var noteikt 1800m (Helion XQ50F) / 1350m (Helion XQ38F) attālumā pat pilnīgā tumsā.

  Iebūvēts foto un video ierakstītājs

  Iebūvētais video ierkastītājs ir lielisks palīgs, ja vēlaties filmēt vai fotografēt notiekošo. Vienu reizi nospiežot pogu REC, tiek uzņemts materiāls, ko viegli var koplietot ar kolēģiem, draigiem un ģimeni. 16 GB iekšējā atmiņa nodrošina vietu, lai ierakstītu video vairāku stundu garumā un uzņemtu tonnām fotoattēlu.

  Wi-Fi. Savienošana ar iOS un Android ierīcēm

  Iebūvēts Wi-Fi modulis nodrošina tēmēkļa savienošanu ar Android un iOS viedtālruņiem vai planšetēm. Viedtālruņa un tēmēkļa apvienojums piedāvā unikālu iespēju kopumu, piemēram, tiešu attēlu straumēšanu, ierakstīto failu lejupielādi un kopīgošanu, kā arī programmaparatūras atjaunināšanu un daudzas citas iespējas.

  B-Pack barošanas bloks

  Helion aprīkots ar progresīvu autonomu B-Pack barošanas bloku, kas sastāv no ātri nomaināmas, vairākkārt lādējama IPS7, 6.4 Ah akumulatora, kas paredzēts lietošanai ar ierīci līdz 9 stundām. Ir pieejami arī IPS 14 akumulatori ar lileāku jaudu, kā arī AA bateriju korpusi, kas nodrošina perfektu strāvas padeves risinājumu.

  Plašs darbības temperatūru diapazons

  Ar salizturīgu AMOLED displeju Helion termālais tēmēklis veidots, lai tas nodrošinātu nevainojamu darbību esktrēmos temperatūras diapazonos no -25°C līdz + 50°C.

  Stadiometriskais attāluma mērītājs

  Viena no noderīgākajām Helion īpašībām ir stadiometriskais tālmērs - dinamiskā diapazona mēroga skala, kas paredzēta, lai palīdzētu noteikt attālumu objektiem ar zināmu augstumu - 1.7m (brieži), 0.7m (mežacūkas) un 0.3m (truši).

  Lietotājam draudzīgs interfeiss

  Helion ir veidots, lai to būtu maksimāli viegli lietot. Pateicoties lietotāju atsauksmēm, ierīce ieguvusi līdz šim visdraudzīgāko intefeisu, komplektā ar viegli lasāmu, ikonām attēlotu joslu displeja apakšā. Iekšējie izvēlnes vienumi un opcijas tiek parādītas arī uz kontrastējošas joslas, lai būtu iespējams tos vieglāk lasīt, vienlaikus nezaudējot mērķa attēlu.

  Augsta kalibrēšanās frekvence 50 Hz

  Pateicoties augstai kalibrēšanas frekvencei (50Hz), ir ērti un dinamiski izmantot termokameru arī straujas novērotāja vai novērošanas objekta kustības laikā.

  Atjaunināma programmatūra

  Sākotnējai iestatīšanai un papildu atjauninājumiem, iOS un Android saderīgā Stream Vision lietotne, nodrošina jaunāko Helion programmatūras versiju pieejamību.

  Ārējais barošanas avots

  Izmantojot micro-USB ligzdu, Helion ir iespējams ātri un ērti uzlādēt no ārējiem avotiem, piemēram, ārējiem akumulatoriem.

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!