0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Pulsar Proton FXQ30 termālā uzlika

  • Ražotājs: Pulsar
  • Produkta kods: 76653
  • Pieejamība: Nav noliktavā
  Garantija 2 gadi

  2,090.00€

  Prece nav noliktavā, lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu preces pieejamību!

  Ielikt Vēlmju sarakstā Salīdzināt

  Viegls un kompakts izmērs

  Neliels svars ir svarīgs, ja uz ieroča ir uzlikta uzlika, un tā pievieno papildus svaru. Kompaktais izmērs padara ierīces lietošanu un uzglabāšanu ērtāku.

  Augstas sensitivitātes tērmālais sensors

  Termālās attēlveidošanas sensors ar NETD 40mK nodrošina perfektu detaļu atpazīšanu pat vissmagākajos laika apstākļos, kad ir zems temperatūras kontrasts. Mazākās temperatūras atšķirības būs skaidri redzamas nokrišņu, miglas vai aukstu rītu laikā, kad termokamerai ir vissmagākie apstākļi.

  Triecienizturīgs magnija sakausējuma korpuss

  Izturīgs un viegls magnija sakausējuma korpuss, veidots, lai izturētu augsta kalibra ieroču atsitienus. Paaugstināta konstrukcijas stingrība samazina vibrācijas šāviena laikā un uzlabo ballistiku, savukārt magnija sakausējuma īpašības palīdz nodrošināt labāku siltuma izkliedi.

  Ātri noņemams adapteris ar precīzu ekrāna pozicionēšanas mehānismu dienas optikas redzes laukā

  Uzlika ar dienas optiku ir savienojama, izmantojot ātri noņemamo adapteri PSP. Adapteri ir viegli uzlikt, turklāt tas ļauj precīzi izlīdzināt uzlikas un dienas optikas redzes laukus, sasniedzot visoptimālāko skatīšanās pozīciju.

  Mērķa stabilitāte

  Proton ļauj šāvējiem koncentrēties uz ātru mērķa ieraudzīšanu un šaviena novietošanu pat vājā apgaismojumā bez stresa, sarežģītiem pielāgojumiem, izmantojot secīgu optisko un elektronisko komponentu izkārtojumu, kas paredzēts precīzai redzes izlīdzināšanai un īpaši vieglai regulēšanai. Uzlikas dizains nodrošina mērķa stabilitāti, atkārtoti fokusējot piederumu dažādos attālumos.

  Viegla pārveidošana par novērošanas ierīci

  Dažas sekundes un Pulsar 5x30B monoklis - viss, kas nepieciešams, lai noņemtu Proton FXQ no tēmēkļa un pārvērstu to par termokameru ar 5x palielinājumu. 5x30B monokli var viegli savienot ar Proton, izmantojot bajonetes savienotāju. PSP adapteris, ko izmanto Proton uzstādīšanai uz dienas optikas, var palikt pievienots Proton, arī, ja tas ir savienots pārī ar Pulsar 5x30B monokli. 

  Augsta kalibra atsitiena pretestība: 12. kalibrs, 9,3×64, .375 H&H

  Atsitiens līdz 6000 džouliem, lai nodrošinātu nevainojamu veiktspēju lielākiem kalibriem līdz .375 H&H, 12. kalibram un 9.3x64.

  Attēlu uzlabošanas tehnoloģija "Image boost"

  Pulsar patentētā attēla uzlabošanas tehnoloģija sastāv no programmatūras algoritmiem, kas izstrādāti, lai palielinātu attēla skaidrību un vispārējo attēla detalizāciju. "Image boost" nodrošina asāku, detalizētāku redzes lauku un uzlabotas objektu identifikācijas iespējas.

  Iebūvēts foto un video ierakstītājs

  Iebūvētais videoreģistrators ir lieliska vērtība, kad jāfilmē vai jāfotografē savi novērojumi. Vienu reizi nospiežot pogu REC, tiek uzņemti kadri, kurus viegli kopīgot ar kolēģiem, draugiem un ģimeni. 16 GB iekšējā atmiņa nodrošina daudzas stundas ierakstītu video un daudz fotoattēlu.

  Augsta kontrasta AMOLED displejs

  Augstas kvalitātes displejs nodrošina asu, bagātīgi kontrastētu, spilgtu redzes lauku, AMOLED tehnoloģija nodrošina nevainojamu, plūstošu, augstas izšķirtspējas attēlu un enerģijas taupīšanu.

  Wi-Fi. Savienošana ar iOS un Android ierīcēm

  Iebūvēts Wi-Fi modulis nodrošina ierīces savienošanu ar Android un iOS viedtālruņiem vai planšetēm. Viedtālruņa un tēmēkļa apvienojums piedāvā unikālu iespēju kopumu, piemēram, tiešu attēlu straumēšanu, ierakstīto failu lejupielādi un kopīgošanu, kā arī programmaparatūras atjaunināšanu un daudzas citas iespējas.

  Krāsu paletes

  8 krāsu paletes ļauj lietotājam efektīvāk novērot redzes lauku, ļaujot optimizēt ierīci konkrētiem uzdevumiem, kā arī reaģēt uz mainīgiem novērošanas apstākļiem. White Hot, Black Hot un Red Hot ir optimāli objektu noteikšanai, Rainbow un Ultramarine palīdz palielināt atpazīšanas un identificēšanas iespējas. Red Mnochrome, Sepia un Violet ir vispiemērotākās ilgstošai noverošanai naktī.

  Ātri nomaināms APS 5 barošanas bloks

  Ātri maināms, lieljaudas uzlādējams litija jonu akumulators nodrošina 6 stundu darbības laiku ar vienu uzlādi. Ātra un vienkārša akumulatora nomaiņa, kopā ar tūlītēju palaišanu, nodrošina nepārtrauktu novērošanu bez traucējumiem. Parastais barošanas bloks, kas pievienots, izmantojot C tipa USB ligzdu, var tikt izmantots arī kā ārēj barošanas avotu.

  Bezvadu tālvadības pults

  Ergonomiskā bezvadu tālvadības pults Pulsar BT, ar kodētāja riteni, nodrošina visu Proton FXQ darbību klāstu pa rokai, kad komforts un ērtība nozīmē visu.

  IPX7 ūdensizturības klase

  Ierīce ir stingri pārbaudīta un radīta, lai spētu izturēt spēcīgas lietusgāzes, sniegu un citus ārkārtējus laika apstākļus. Proton ir konstruēts tā, lai tas darbotos nevainojami pat pēc iegremdēšanas 1 m dziļā ūdenī līdz 30 minūtēm.

  Plašs darbības temperatūru diapazons

  Ar salizturīgu AMOLED displeju Proton termālā uzlika veidota, lai tā nodrošinātu nevainojamu darbību esktrēmos temperatūras diapazonos no -25°C līdz + 50°C.

   

  Adapteris dienas optikai nav iekļauts komplektācijā!

   

   

   
  Optiskās īpašības:
  Objektīvs: F30/1.2
  Palielinājums: 1 x
  Maksimālais darbības attālums (m): 900
  Redzes lauks uz 100 m (m): 21.8 x 16.3
  Ieteicamais palielinājums dienas optikai, x 1.5 − 4
  Redzes lauks, horizontāli * vertikāli (grādos): 12.4 x 9.3
  Mikrobolometrs:
  Ekrāna tips / izšķirtspēja (pikseļi): AMOLED 1024 x 768
  Mikro-bolometra displeja izšķirtspēja, (pikseļi): 384x288 pix. @ 17 µm (NETD <40 mK)
  Mikrobolometra tips: Uncooled
  NETD, mK <40
  Kadru maiņas ātrums (Hz): 50
  Pikseļa izmērs (µm): 17
  Darbības īpašības
  Iebūvēta atmiņas karte, Gb: 16
  Ārējās strāvas padeve (volti): 5 (USB Type C)
  Kapacitāte (mAh): 4900
  Atsitiena izturība (uz ieroča), (džouli): 6000
  Enerģijas padeve (V): 3.0 – 4.2
  Darbības temperatūra (°C): - 25 … +50
  Akumulatora darbības ilgums (stundās): 6
  Akumulatora tips: Li-Ion Battery Pack APS 5
  Ūdensizturība:
  Aizsardzības līmenis (saskaņā ar IEC 60529) IPX7
  Video ierakstītājs
  Video izšķirtspēja (pikseļos): 864 х 648
  Attēla izšķirtspēja (pikseļos): 864 х 648
  Video / attēla formāts: .mp4 / .jpg
  Wi-Fi kanāls
  Frekvence: 2.4GHz
  Standards: 802,11 b/g/n
  Uztveršanas diapozons (m): 15
  Vispārīgi
  Izmēri, mm: 119 x 58 x 75
  Korpusa materiāls: Magnija sakausējums
  Svars (kg): 0.37
  Garantija: 3 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  Soma:
  Tīrīšanas lupatiņa:
  USB kabelis:
  Lietotāja rokasgrāmata:
  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!