0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Sky-Watcher Heritage-76 3” f/300 teleskops

  • Ražotājs: Sky-Watcher
  • Produkta kods: 10212
  • Pieejamība: Ir pieejams
  Garantija 2 gadi

  70.00€
  Optika
  Tips: Reflektors
  Uzbūves veids: Ņūtona
  Optikas diametrs (mm): 76
  Fokusa attālums (mm): 300
  Fokusa attiecība: F/3.9
  Lielākais iespējamais palielinājums: 152 x
  Gaismas savākšanas jauda: 118 x
  Izšķirtspēja: 1.51
  Maksimālais zvaigžņu lielums (mag): 11.2
  Fokusētājs: 1.25" Gear rack
  Montējums
  Tips: Dobsona
  GoTo sistēma:
  Izsekošana:
  Vispārīgi
  Sērija: Heritage
  Svars (kg): 1.75
  Iekļautie aksesuāri
  Okulāri (1.25"): 10 mm; 25 mm
  Meklētājs: 5x24
  Ieteicams:
  Bērniem:
  Iesācējiem:
  Amatieriem:
  Profesionāļiem:
  Pielietojuma joma
  Dabas novērojumi:
  Mēness un planētas:
  Miglāji un galaktikas
  Astrofotogrāfēšanai:
  Saules novērojumiem: Nē (izņemot ar atbilstošu Saules filtru)

  1609. gadā Galileo Galilejs pirmo reizi paskatījās caur savu teleskopu un izmainīja zinātni uz visiem laikiem. Viņa atklājumi bija par pamatu nopietniem pierādījumiem, ka zeme neatrodas Visuma centrā. Laikam ritot tādi zinātnieki kā Johaness Keplers un Sers Īzaks Ņūtons turpināja pilnveidot šo izstrādāto teleskopa modeli. Sky-Watcher Heritage-76 teleskops ir izstrādāts par godu Starptautiskajam Astronomijas (IYA) Gadam un Galileo pirmā teleskopa 400. gadadienai!

  Šis būs ne vien skaists interjera priekšmets, bet arī augsti funkcionāls instruments debess dzīļu pētniecībai. Vispirms palūkojieties uz Mēnesi un tā daudzajiem krāteriem, tālāk virzoties gar Jupiteru centieties pamanīt tā četrus lielākos pavadoņus. Neaizmirstiet par Saturnu – tā gredzenu sistēma noteikti ir apskates vērta. Un ko tālāk? Visums nebeidzas ar mūsu Saules sistēmu – pētiet miglājus, kas atrodas daudzu gaismas gadu attālumā, piemēram, Andromedas galaktiku vai Oriona Miglāju. Elpai aizrauties liks skats uz mazo sietiņu (M45), kas šajā platleņķa teleskopā izskatīsies lieliski! Un patiesībā tas būs tikai sākums Jūsu ceļojumam pa naksnīgo debess dzīļu plašumiem...

  Izcils teleskops iesācējiem...

  Kaut arī neliels, tomēr šis teleskops ir gana jaudīgs, tas spēj savākt par 117 reizēm vairāk gaismas nekā mūsu acis. Galileo Galilejs lūkojās debesīs jau pirms vairāk kā 400 gadiem, tomēr viņa teleskops nebija ne tuvu tik kvalitatīvs kā šis Sky-Watcher augstākās kvalitātes ņūtons. Iesācēju teleskopam jābūt pēc iespējas vienkāršākam un Heritage-76 ir tieši tāds. Teleskopa dobsona montējums ir ļoti parocīgs un to lietot mācēs pat mazi bērni. Tikai nolieciet teleskopu uz stabilas platformas un Jūs esat gatavi novērojumiem!

  Bagātas komplektācijas teleskops...

  Teleskops ir aprīkots ar 5X palielinājuma meklētāju, lai būtu iespējams ātrāk atrast jums vajadzīgo objektu. Teleskopa komplektācijā nāk divi (10 un 25 milimetru) okulāri, kas ļaus izvēlēties starp 12 un 30 reižu palielinājumu. Okulāri ir augstas kvalitātes “super” modificēti ahromāti, lai sniegtu labākus novērojumu rezultātus. Pietam 1,25” standarta okulārus iespējams arī papildināt (arī ar barlow lēcu), lai sasniegtu maksimāli ieteicamo 152 reižu palielinājumu, kas gan nebūs nepieciešams lielākajai daļai apskatāmo objektu.

  Teleskops ar skaistu dizainu un nozīmi...

  Skaistais, teleskopa tubusa luksus dizains ar dziļi vēsturisko tēmu iederēsies arī kā daudzu māju dizaina priekšmets. Attēli veidoti, lai vizualizētu Galileo un viņa konfliktu ar katoļu baznīcu. Galileo Galileja publiskie centieni apstiprināt Kopernika heliocentrisma teoriju (ka Saule ir visuma centrā un ap to rotē planētas), kas bija pretrunā ar tā laika ģeocentriskajiem uzskatiem, noveda Galileo romas inkvizīcijas priekšā. Rezultātā Galileo atlikušā dzīves daļa bija jāpavada mājas arestā. Tiesa gan, “mūsdienu astronomijas tēvam” galu galā izrādījās taisnība.

  Kopējais teleskopa svars sastāda nieka 1,75 kilogramus.

  Teleskops iepakots dāvanu kastē.

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!