0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Pulsar Merger LRF XL50 termālais binoklis

  • Ražotājs: Pulsar
  • Produkta kods: 77481
  • Pieejamība: Ir pieejams
  Garantija 2 gadi

  6,500.00€

  Klasisks dizains. Kompakts izmērs
  Merger LRF termālie binokļi ir veidoti ar klasisku dienas binokļu dizainu. Šie termālie binokļi, pateicoties savam kompaktajam izmēram, lieliski iederas rokā, ir ar pievilcīgu dizainu un izcilu ergonomiku. Sešas vadības pogas ir novietotas komoftablā piekļuves zonā, un ir ērti lietojamas.

  Ērta skatīšanās
  Divu okulāru konfigurācija samazina acu nogurumu ilgāku novērojumu laikā un uzlabo objektu dabisko izskatu. Cilvēka smadzenes vienlaikus spēj uzņemt vizuālu informāciju no diviem kanāliem. Pēc tam smadzenes apvieno informāciju vienā attēlā, ja novērošanai izmanto vienu aci, smadzenes informāciju saņem tikai ar vienu ievadi. Smadzeņu pastiprinātie centieni ignorēt vizuālās uztveres standarta algoritmu var ātri novest pie tā, ka novērotājs jūtas noguris un skatīšanās ir neērta.

  Lāzera tālmērs ar lielu uztveršanas attālumu
  Mērķa attāluma izpratne ir būtisks faktors pareizai lēmumu pieņemšanai. Iebūvēts lāzera tālmērs ar mērīšanas attālumu līdz 1 kilometram ļauj mērīt attālumus gan atsevišķos mērījumos, gan nepārtrauktas skenēšanas režimos ar precizitāti ± 1 metrs, lai ātri un bez kļūdām novērtētu situāciju.

  Augstas izšķirtspējas tērmālais sensors 1024x768 pikseļi @ 12 µm
  Termālais sensors ar NETD <40mK nodrošina perfektu detaļu atpazīšanu pat vissarežģītākajos apstākļos, kad temperatūras kontrasts ir zems. Vismazākās temperatūras atšķirības būs skaidri redzamas arī lietū, miglā un aukstos rītos.

  Liels F50/1.0 diafragmas objektīvs
  Termālo tēmēkļu objektīvam ir izšķiroša ietekme uz ierīces spēju uztvert pat zemāko starojuma līmeni. Galīgā noteikšanas efektivitāte tiek sasniegta, izmantojot ātro Merger LRF (F50/1.0) termālā binokļa objektīvu kopā ar ļoti jutīgu termālo sensoru. Merger LRF sniedz lietotājiem vislabākās kvalitātes, detalizētākos un viskontrastainākos attēlus vienmēr, pat lietus vai miglas laikā, kad novērotās ainas temperatūras kontrasts ir minimāls.

  Uzlaboti attēlu apstrādes algoritmi
  Merger LRF termālais binoklis izmanto jaunu pieeju attēla optimizācijai, atkarībā no novērošanas mērķiem un apstākļiem, un nodrošina kvalitatīvu gan mērķa objektu, gan fona renderēšanu. Trīs signāla pastiprināšanas līmeņi kombinācijā ar pievienotu izlīdzinošo filtru un smalkiem spilgtuma un kontrasta regulējumiem dod medniekam lieliskas iespējas noteikt dzīvnieku lielos attālumos, dažādos laika un temperatūras apstākļos, kā arī noteikt trofejas īpašības.

  Divas neatkarīgas baterijas. Darbības laiks līdz 10 stundām
  Merger LRF tiek darbināts ar divām uzlādējamām baterijām: iebūvētā baterija ar ietilpību 4 Ah un maināma baterija ar ietilpību 3.2 Ah. Ar vienu uzlādi ierīce darbosies līdz pat 10 stundām, kas ir laiks, kad ierīce ir ieslēgtā stāvoklī. Maināmās baterijas koprusa reljefs palīdz noteikt pareizo pozīciju tās ātrai un ērtai nomaiņai pat pilnīgā tumsā.

  Liels uztveres diapazons
  Jaudīgais objektīvs, savienojumā ar 1024x768@12μm īpaši jutīgo termālās attēlveidošanas sensoru, nodrošina lieliskas noteikšanas spējas. Standarta 1,8 m augstu objektu pilnīgā tumsā var noteikt līdz 2300 m attālumam.

  2.5x-20x mainīga tālummaiņa
  Digitālā tālummaiņa līdz pat 8x nodrošina uzlabotu fokusu un labāku vispārējo objektu atpazīšanu ievērojamos attālumos. Tālummaiņa mainās vai nu pakāpeniski ar 2x soļiem, vai nepārtraukti, lai iegūtu optimālāko palielinājumu katrai situācijai.

  Wi-Fi integrācija ar iOS un Android ierīcēm. Lietojumprogramma Stream Vision 2
  Iebūvētais WiFi savieno ierīci ar Android un iOS viedtālruņiem, izmantojot Stream Vision 2 mobilo aplikāciju. Tas paver plašas iespējas, tostarp bezvadu ierīču programmatūras atjauninājumus, reāllaika attēlu pārsūtīšanu no ierīces uz viedtālruņa ekrānu, ar ierīci uzņemto fotoattēlu un video satura publicēšanu sociālajos tīklos vai pārsūtīšanu draugiem, ierīces tālvadību, kā arī jaunāko Pulsar ziņu saņemšanu. Turklāt reģistrētie lietotāji saņem 16 GB mākoņkrātuves ar ierīci ierakstītajiem fotoattēliem un videoklipiem.

  IPX7 ūdensizturības klase
  Ar IPX7 ūdensnecaurlaidības pakāpi Merger LRF termālie binokļi darbojas augsta mitruma un stipra lietus apstākļos, kā arī var izturēt pusstundu iegremdēšanu zem ūdens 1 metra dziļumā.

  Augstas kvalitātes izturīgs magnija sakausējuma korpuss
  Merger LRF paredzēts ilglaicīgai lietošanai arī smagos apstākļos. Magnija sakausējuma korpuss ir viegls un vienlaikus izturīgs. Korpuss droši aizsargā termālā binokļa iekšējās sastāvdaļas no triecieniem, kritieniem, mitruma, karstuma un aukstuma. Tajā pat laikā metāla korpuss efektīvi noņem siltumu no elektronikas, samazina attēla troksni un palielina ierīces darbības vienmērību ilgstošas novērošanas laikā.

  Uzlabota Wi-Fi savienojamība ar 2.4 / 5 GHZ viļņu joslas atbalstu
  Merger LRF termālais binoklis, standarta viedtālruņa savienojuma frekvenču diapazons, izmantojot 2,4 GHz WiFi kanālu, tiek papildināts ar efektīvu 5 GHz diapazonu. 5 GHz savienojums piedāvā labāku joslas platumu, ātrāku datu pārsūtīšanas ātrumu, trokšņu noturību un uzlabotu savienojuma stabilitāti, kā rezultātā ir produktīvāka un vieglāka termokameras darbība ar viedtālruni.

  Plašs darbības temperatūru diapazons: -25 to +50 °C
  Merger LRF termālie binokļi paredzēti darbam plašā temperatūras diapazonā -25 līdz +50 °C. Salizturīgajam AMOLED displejam ir izcils ātrs reakcijas laiks un tas nodrošina asu attēlu arī kustībā.

  Iebūvēts foto un video ierakstītājs
  Merger LRF ir iebūvēts video ierakstītājs. Merger LRF iekšējā atmiņā variet uzglabāt stundām garus video un tūktošiem fotogrāfiju. Pietiek vien ar vienu pogas pieskārienu, lai nofotografētu interesantu ainu vai sāktu video ierakstīšanu. Nofilmēto materiālu, variet pārnest uz datoru, izmantojot USB-C portu. Merger LRF īpašniekiem ir pieejama 16 GB liela vieta Pulsar mākoņkrātuvē, lai saglabātu savus ierakstus. Instalējiet Stream Vision 2 mobilo aplikāciju, un savienojiet ierīci ar viedtālruni caur WiFi moduli.

  Augsta kontrasta HD AMOLED displejs
  Merger HD AMOLED displejs nodrošina izteiksmīgu, bagātīgi kontrastainu, spilgtu redzes lauku. AMOLED tehnoloģija nodrošina nevainojamu, plūstošu, augstas izšķirtspējas attēlu un enerģijas taupīšanu.

  8 krāsu paletes
  8 krāsu paletes ļauj lietotājam efektīvāk novērot redzes lauku, ļaujot optimizēt ierīci konkrētiem uzdevumiem, kā arī reaģēt uz mainīgiem novērošanas apstākļiem. White Hot, Black Hot un Red Hot ir optimāli objektu noteikšanai, Rainbow un Ultramarine palīdz palielināt atpazīšanas un identificēšanas iespējas. Red Monochrome, Sepia un Violet ir vispiemērotākās ilgstošai noverošanai naktī.

  Tehniskie parametri
  Darbības laiks (stundas): 8
  Optiskās īpašības:
  Objektīvs: F50/1.0
  Palielinājums: 2.5 – 20 (x8 zoom)
  Izšķirtspēja (pikseļi): 1024x768
  Maksimālais darbības attālums (m): 2300
  Acs reljefs (mm): 15
  Redzes lauks, horizontāli * vertikāli (grādos): 24.6x18.5
  Lāzera tālmēra īpašības
  Viļņa garums (nm): 905
  Tālmērs uztveršanas attālums (m): 1000
  Mērīšanas precizitāte (m): ± 1
  Mikrobolometrs:
  Mikro-bolometra displeja izšķirtspēja, (pikseļi): HD 1024x768 @ 12 µm (NETD <40 mK)
  Mikrobolometra tips: Uncooled
  NETD, mK <40
  Kadru maiņas ātrums (Hz): 50
  Darbības īpašības
  Iebūvēta atmiņas karte, Gb: 64
  Stiprinājuma sliedes veids: 1/4"
  Ārējās strāvas padeve (volti): 5V, 9V
  Izejas spriegums: 3.7
  Kapacitāte (mAh): 3200 (ārējā) + 4000 (iekšējā)
  Darbības temperatūra (°C): - 25 … +50
  Akumulatora tips: Li-Ion Battery Pack APS3 (ārējā) 3.2 Ah/ 4.0 Ah iekšējā baterija
  Aizsardzības līmenis (saskaņā ar IEC 60529) IPХ7
  Lietojumprogrammu atbalsts: Stream Vision 2
  Kamera
  Attēla izšķirtspēja (pikseļos): 1024x768
  Video izšķirtspēja: 1024x768
  Video ierakstītājs
  Video / attēla formāts: .mp4 / .jpg
  Wi-Fi kanāls
  Frekvence: 2.4 / 5
  Standards: IEEE 802.11 b/g/n/ac (WPA)
  Vispārīgi
  Izmēri, mm: 197x140x72
  Korpusa materiāls: Magnija sakausējums
  Svars (kg): 0.95 (baterija iekļauta)
  Garantija: 2 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  Soma:
  Tīrīšanas lupatiņa:
  Akumulatora lādētājs:
  Lietotāja rokasgrāmata:
  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!