0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Pulsar Core FXQ50 BW termālā uzlika

  • Ražotājs: Pulsar
  • Produkta kods: 76459BW
  • Pieejamība: Uz pasūtījumu‏
  Garantija 2 gadi

  3,150.00€
  Optiskās īpašības:
  Palielinājums: 4.1 ... 8.2 x
  Maksimālais darbības attālums (m): 1800
  Redzes lauks uz 100 m (m): 9.7 x 7.3
  Ieteicamais palielinājums dienas optikai, x 2 – 5
  Redzes lauks, horizontāli * vertikāli (grādos): 5.6 x 4.2
  Mikrobolometrs:
  Ekrāna tips / izšķirtspēja (pikseļi): AMOLED 640 x 480
  Mikro-bolometra displeja izšķirtspēja, (pikseļi): 384 x 288 @ 17 µm
  Mikrobolometra tips: Uncooled
  Spektrālā jutība, µm 7.5 / 13.5
  Kadru maiņas ātrums (Hz): 50
  Pikseļa izmērs (µm): 17
  Darbības īpašības
  Ieroča stiprinājuma veidi: adapteri 40, 42, 50, 56 mm vai quick release Weaver
  Atsitiena izturība (uz ieroča), (džouli): 6000
  Enerģijas padeve (V): 5 ÷ 7.2
  Darbības temperatūra (°C): - 25 … +50
  Akumulatora darbības ilgums (stundās): 4
  Akumulatora tips: 2xCR123A
  Ūdensizturība:
  Aizsardzības līmenis (saskaņā ar IEC 60529) IPX7
  Vispārīgi
  Izmēri, mm: 190 x 65 x 60
  Svars (kg): 0.4
  Garantija: 3 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  Soma:
  Rokas siksna:
  Tālvadības pults:
  Tīrīšanas lupatiņa:
  USB kabelis:
  Lietotāja rokasgrāmata:

  Ātra transformācija

  Core FXQ38 / FXQ50 ir termālā tēmēkļa un termālā monokļa kombinācija, kas paredzēta dienas tēmēkļiem vai novērošanas ierīcēm. Komplektācijā iekļautais papildus okulārs ļauj ātri transformēties vien dažu sekunžu laikā.

  Core kā termālā tēmēkļa alternatīva

  Termālā uzlika ir labākā alternatīva nakts redzamības / termālās iedarbības tēmēkļiem, gadījumos, kad optikas stiprinājumi nenodrošina ātru montāžu un / vai atkārtotu optikas uzstādīšanu pareizajā pozīcijā. Uzlikas izmantošana neprasa medniekam mainīt ieroča turēšanas pozīciju vai šaušanas stilu. Nelielais svars un izmērs atvieglo kontroli un būtiski neietekmē ieroča līdzsvaru.

  Priekšrocības šaušanai nakts laikā

  Šaušanai nakts laikā, izmantojot Core kopā ar dienas optisko tēmēkli, ir vairākas priekšrocības. Palielinās acs reljefs (salīdzinājumā ar klaisko nakts redzamības vai termālajiem tēmēkļiem), varat izmantot savu iecienīto tīkliņu un tēmēkļa palielinājumu.

  Point of Impact stabilitāte

  Precīza optika, oriģināls dizains un programmatūra nodrošina POI stabilitāti, kad tiek izmantota uzlika. Medniekam, uzstādot Core uzliku, nav nepieciešams veikt nekādas korekcijas dienas optikai.

  Darbības režīmi

  Core piedāvā trīs darbības režīmus, no kuriem katrs paredzēts, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo attēla kvalitāti dažādos skatīšanās apstākļos. Režīmi ir sekojoši: "Rocks" (uzlabots kontrasts), "Forest" (zems kontrasts) un "Identification" (uzlabota karstu objektu atveidošana).

  Kalibrēšana

  Core piedāvā trīs kalibrēšanas režīmus: manuālo režīmu ("M"), automātisko ("A") un pusautomātisko ("H"). Režīms "A" veic kalibrēšanu bez lietotāja līdzdalības (procesa uzsākšana notiek automātiski). "H" režīmā lieotājam ir iespēja pašam izlemt, vai kalibrēšana ir nepieciešama, pamatojoties uz attēla kvalitāti. Šajā režīmā tiek nospiesta poga "Cal". Manuālo kalibrēšanu ("M") veic, nospiežot pogu, kad objektīva vāciņš ir aizvērts. "M" režīms ir ieteicams medībām, klusās kalibrācijas dēļ.

  Plašs darbības temperatūru diapazons

  Spēja darboties normālā režīmā zem nulles temperatūras ir pateicoties sala izturīgajam AMOLED 640x480 displejam, kas nodrošina ātru reaģēšanu un skaidru attēlu, novērojot dinamisku objektu.

  Bezvadu tālvadības pults

  Bezvadu tālvadības pults ļauj izpildīt pamatdarbības, neizmantojot standarta kontroles pogas, kas atrodas uz Core uzlika korpusa.

  Savienojams ar dažādām dienas optikām

  Termālā uzlika ļauj to savienot ar lielāko daļu dienas optikām, kuru objektīva diametrs ir no 40 mm līdz 56 mm, nodrošinot patstāvīgu POI atrašanās vietu. Ātri atveramais stiprinājums ļauj uzliku noņemt no tēmēkļa vien dažās sekundēs.

  Ārējais barošanas avots

  Core ietver universālu strāvas adapteri. Darbības laiku var ievērojami pagarināt, izmantojot augstas ietilpības ārējos barošanas blokus, kurus iespējasm piestiprināt, izmantojot ūdens drošu USB portu un DC 2,1 x 5,5 mm. Ārējie enerģijas avoti ievērojami pagarina ierīces darbības laiku, salīdzinot ar laiku, ko nodrošina standarta baterijas.

  Pilnībā ūdensnecaurlaidīgs

  IPX7 ūdensnecaurlaidības klase nodrošina Core perfektu darbību mitrā laikā, pat intensīva lietus laikā, sniegā vai pat iegremdējot ierīci 1m zem ūdens līdz 30 minūtēm (IEC 60529).

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!