0
0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Vēlmju saraksts (0)
  0
  0 prece(s) - 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Pulsar Helion XP50 termokamera

  • Ražotājs: Pulsar
  • Produkta kods: 77405
  • Pieejamība: Ir pieejams
  Garantija 2 gadi

  4,100.00€
  Optiskās īpašības:
  Digitālais palielinājums: 2 x; 4x; 8 x
  Palielinājums: 2.5 x
  Redzes lauks (grādos): 12.4 x 9.3
  Minimālais fokusēšanas attālums (m): 3
  Objektīvs: F50 mm, F/1.2
  Maksimālais darbības attālums (ieslēgts IR piegaismotājs), (m): 1800
  Izejas objektīvs (mm): 5
  Slīdošais palielinājums: 2.5 - 20 x
  Dioptriju regulēšana: ±5
  Redzes lauks uz 100 m (m): 21.8 x 16.3
  Mikrobolometrs:
  Ekrāna izšķirtspēja (pikseļi): 640 x 480
  Ekrāna tips / izšķirtspēja (pikseļi): AMOLED 640 x 480
  Kadru maiņas ātrums (Hz): 50
  Pikseļa izmērs (µm): 17
  Darbības īpašības
  Ārējās strāvas padeve (volti): 5 (USB)
  Maks. baterijas komplekta nepārtrauktas darbības ilgums (st.): 8
  Aizsardzības līmenis (IP kods): IPХ7
  Enerģijas padeve (V): 3.0 - 4.2
  Darbības temperatūra (°C): - 25 … +50
  Akumulatora tips: B-Pack (Li-ion)
  Video ierakstītājs
  Video izšķirtspēja (pikseļos): 640 x 480
  Attēla izšķirtspēja (pikseļos): 640 x 480
  Iebūvēta atmiņas karte: 8 Gb
  Atmiņas kapacitāte: 150 min video vai 10 000 bildes
  Wi-Fi kanāls
  Frekvence: 2.4 GHz
  Standards: 802.11 b/g/n
  Uztveršanas diapozons (m): 15
  Vispārīgi
  Izmēri (mm): 234 x 55 x 58
  Svars (kg): 0.5
  Garantija: 3 gadi
  Iekļautie aksesuāri
  Soma:
  IPS5 baterijas paka:
  Rokas siksna:
  Akumulatora lādētājs:
  USB kabelis:
  Lietotāja rokasgrāmata:
  Lēcu tīrāmā lupatiņa:

  Jaunākais Pulsar termālās nakts redzamības produkts. Helion XP atšķiras no Helion XQ ar to, ka XP modelim ir noņemams objektīvs, kā arī tam ir jauna tipa sensors, augstākas izšķirtspējas mikrobolometrs (640x480 pix),  kas nodrošina lielisku bildes kvalitāti un asumu.

  AUGSTA IZŠĶIRTSPĒJA

  Helion XP termokamerām ir augstas izšķirtspējas (640 x 480 px) mikrobolometriskā matrica ar 17 μm pikseļa izmēru, kas nodrošina īpaši augstu attēla detalizāciju.

  AUGSTA KADRA MAIŅAS FREKVENCE

  Termokameras attēla kadra maiņas ātrums ir 50 Hz, kas nodrošina maksimāli komfortablus novērošanas apstākļus pat ātrā kustībā esošu mērķu gadījumā – nekādas attēla aiztures.

  MAINĀMS PALIELINĀJUMS

  Helion modeļiem ir vienmērīgi maināms digitālais palielinājums līdz 8x (atkarībā no modeļa). Tas ir divkārtīgi pakāpenisks vai plūstošs palielinājums, kas ļauj panākt optimālu, pielāgotu redzamības lauku un palielinājumu.

  IEBŪVĒTS VIDEO IERAKSTĪTĀJS

  Helion ir iebūvēts video ierakstītājs, kas ļauj uzņemt nekustīgus attēlus un video. Ieraksts tiek saglabāts ierīces iekšējā atmiņā, un to viegli var pārnest uz datoru vai, izmantojot Stream Vision lietotni, uz viedtālruni un planšetdatoru (ar iOS/Android operētājsistēmu).

  ĻAUJ NOTEIKT MĒRĶI PAT 1800 METRU ATTĀLUMĀ

  Atkarībā no modeļa Helion ir spējīgs atpazīt vidēja lieluma cilvēka auguma mērķi, ģērbtu virsdrēbēs, pret meža fonu attālumā līdz 1800 m.

  EFEKTĪVS TEMPERATŪRAS SENSORA STABILIZATORS

  Ierīcei ir pārdomāta siltuma novadīšanas sistēma, kas dzesē sensoru un citas komponentes, vienlaikus mazinot troksni, jo īpaši kalibrēšanas laikā.

  STADIOMETRISKAIS TĀLMĒRS

  Ierīcei ir stadiometriskais tālmērs, kas ļauj pietiekami precīzi, ātri un uzticami noteikt attālumu līdz mērķim, ja ir zināms tā augstums.

  ASTOŅI DAŽĀDI KRĀSU PALEŠU REŽĪMI

  Papildus standarta melnbaltajiem attēlu projicēšanas režīmiem (white hot / black hot), Helion termokamerai ir astoņas dažādas krāsu paletes. Lietotājs var arī ļoti ātri un viegli pārslēgties no dažādiem citiem krāsu režīmiem uz melnbalto režīmu (white hot).

  ĀTRI NOMAINĀMS BAROŠANAS BLOKS B-PACK

  Helion termokamerai ir autonoms barošanas bloks IPS5ar ātri nomaināmu 5,2 Ah ietilpības bateriju, kas nodrošina vairāk nekā 8 stundu ilgu iekārtas darbību ar maksimālu noslodzi. Pēc izvēles lietotājam ir pieejams arī IPS10 bateriju bloks, kā arī CR123A un AA tipa bateriju ietvari, kas nodrošina ideālu barošanu.

  INTIUTĪVI SAPROTAMA SASKARNE

  Helion izstrādes gaitā tika īpaši domāts par to, lai ierīces ekspluatācija būtu vienkārša un ērta. Iepriekšējo modeļu izstrādes pieredze un lietotāju atsauksmes ir ļāvušas izveidot līdz šim visērtāko lietotāja saskarni. Jaunajiem modeļiem displeja apakšējā daļā ir izvietota viegli lasāma ciparu un burtu statusa josla, kā arī īpaši pārdomātas piktogrammas. Iekšējās izvēlnes punkti tiek attēloti uz kontrastējoša fona, tādējādi ir iespējams vieglāk kontrolēt iestatījumus, paturot redzeslokā izsekojamo mērķi.

  DISPLEJA IZSLĒGŠANAS FUNKCIJA

  Ierīces īslaicīgas dīkstāves laikā un lai nodrošinātu šāvēja efektīvāku maskēšanos, funkcija DISPLAY OFF automātiski izslēgs displeju, neietekmējot citu funkciju darbību. Šī funkcija arī ļauj ļoti ātri atsākt novērošanu tieši tad, kad jums tas ir visvairāk nepieciešams.

  PLAŠS DARBA TEMPERATŪRU DIAPAZONS

  Helion termokamera ir aprīkota ar aukstumizturīgu AMOLED displeju, kas nevainojami darbojas temperatūras amplitūdā no -25° līdz +50°C.

  BEZVADU TĀLVADĪBA

  Helion ierīcei ir ergonomiska bezvadu tālvadības pults ar grozāmpogu (encoder wheel), ar kuru var ērti piekļūt visām tās funkcijām.

  PILNĪBĀ ŪDENSDROŠS

  Helion termokamerai ir IPX7 mitrumizturības klase (saskaņā ar standartu IEC 60529), kas ļauj tai teicami darboties mitrā laikā – pat intensīva lietus vai snigšanas apstākļos, kā arī iegremdējot to ūdenī līdz 30 min., 1 m dziļumā.

  DISPLEJA IZSLĒGŠANAS FUNKCIJA

  Ierīces īslaicīgas dīkstāves laikā un lai nodrošinātu šāvēja efektīvāku maskēšanos, funkcija DISPLAY OFF automātiski izslēgs displeju, neietekmējot citu funkciju darbību. Šī funkcija arī ļauj ļoti ātri atsākt novērošanu tieši tad, kad jums tas ir visvairāk nepieciešams.

  Saņem jaunākos piedāvājumus pirmais!